Kompleksowe
przeglądy

pomp ciepła, fotowoltaiki, stacji ładowania i innych instalacji OZE

Konserwacje
instalacji

fachowe, precyzyjne i realnie zabezpieczające Twoją instalację

Naprawa
komponentów

profesjonalne, szybkie i sprawne przywracanie do dawnej funkcjonalności

Magazyn części zamiennych w zasięgu ręki!

Nieprzewidziana awaria instalacji może spowodować, że praktycznie z dnia na dzień Twój dom lub firma zostaną odcięte od ekologicznego zasilania bądź ogrzewania. A to może zrodzić poważne problemy związane z powrotem do starych rozwiązań.

Dzięki naszym programom partnerskim APS oraz Pro Partner dysponujemy szeroką gamą części zamiennych, co przekłada się na możliwość naprawy awarii w maksymalnie 3 dni robocze od otrzymana zgłoszenia!

Przedłużysz żywotność swojej instalacji – nawet o kilka dodatkowych lat

Z pewnością znasz takie powiedzenie: “lepiej zapobiegać niż leczyć”. Prawda? Musisz zatem wiedzieć, że można je odnieść również do systemów odnawialnych źródeł energii.

Dopilnujemy, aby wszystkie konserwacje oraz prace serwisowe były wykonywane terminowo - na bieżąco monitorujemy czas do Twojego kolejnego przeglądu. Dzięki temu unikniesz awarii i znacząco ograniczysz ryzyko spadku ich efektywności w czasie.

Podniesiesz wydajność Twojej instalacji OZE

Zaczynasz zauważać, że Twoje panele produkują znacznie mniej energii, a pompa ciepła ledwo radzi sobie z ogrzaniem Twojego domu? To może być pierwszy sygnał, że jest z nimi coś nie tak i wymagają pilnej interwencji ekipy serwisantów.

Dokładnie sprawdzimy ich kondycję, a następnie wykonamy prace, które sprawią, że będą działały, jak nowe. A Ty będziesz cieszyć się wysoką efektywnością przez kolejne sezony.

Spełnisz warunki standardowej lub przedłużonej gwarancji

Wielu producentów systemów OZE oferuje możliwości zakupu wieloletnich ubezpieczeń, które mają Cię chronić przed uszkodzeniem lub spadkiem efektywności instalacji.

Jednak, aby ewentualne skorzystanie z gwarancji było możliwe - wymagają od Ciebie fachowego oraz regularnego serwisowania urządzeń. Zadbamy również o ten aspekt!

Jak to działa?

Wybór, montaż i uruchomienie instalacji – krok po kroku.

Kontakt

Przejdź do kontaktu, aby przekazać nam wszystkie kluczowe informacje na temat urządzeń, które chcesz serwisować.

Wycena

Przeprowadzimy wnikliwą analizę, na podstawie której przedstawimy Ci konkretną ofertę współpracy.

Serwis

Po akceptacji warunków - ustalimy dogodny termin, a następnie odpowiemy za serwisowanie Twojej instalacji OZE.

Masz pytania?
Spotkajmy się!

Odwiedź nas lub zostaw dogodny kontakt, aby umówić się na bezpłatną wycenę instalacji już dziś!

    Szczegóły na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności dostępnej na stronie internetowej.

    * to pole jest wymagane

    czynne pon. - pt. 8:00 - 17:00

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania w Twojej przeglądarce.