Czym są i jak działają panele fotowoltaiczne?

Panele fotowoltaiczne to szybka i prosta droga na obniżenie rachunków w Twoim domu. Fotowoltaika to technologia umożliwiają przetwarzanie energii słonecznej na energię elektryczną. Jest to rozwiązanie pozwalające na ciągły dostęp do elektryczności bez zużywania paliw kopalnych, a co za tym idzie - na zmniejszenie śladu węglowego wytwarzanego przez każdego z nas.

Dlaczego warto założyć panele fotowoltaiczne?

Decydując się na montaż paneli fotowoltaicznych, gwarantujesz sobie niezależność od ciągłych podwyżek cen prądu, a także stwarzasz dom przyjazny środowisku. Oferujemy montaż paneli monokrystalistycznych, które są zdecydowanie efektywniejsze w porównaniu z ich poprzednikami - panelami polikrystalicznymi. Energia słoneczna jest darmowa i ogólnodostępna. Instalując więc panele fotowoltaiczne zyskujesz do niej nieograniczony dostęp. Masz też gwarancję niezależności energetycznej w przyszłości - posiadając swoją instalację, nie jesteś zależny od zewnętrznych sieci energetycznych. Ponadto zapewniamy Ci 30 lat gwarancji na wydajność oferowanych przez nas paneli!

Gdzie umieścić panele fotowoltaiczne?

W zależności od tego jak dużej instalacji potrzebujesz, masz możliwość wyboru paneli fotowoltaicznych na dachu swojego domu, budynku gospodarczego lub konstrukcji na gruncie. Decydującym czynnikiem jest w tym przypadku zacienienie terenu, kąt nachylenia dachu i strona, w którą skierowana jest dana połać. Nasi doradcy podczas wyceny uwzględniają każdy aspekt, aby instalacja była jak najbardziej wydajna i w pełni zaspokajała potrzeby domowników.

Stacje ładowania – co to takiego i jak działają?

Samochody elektryczne to już nie tylko technologia przyszłości. Coraz więcej firm decyduje się w niedługim czasie na produkcję samochodów hybrydowych lub tylko i wyłącznie tych z silnikiem elektrycznym. Niestety ilość stacji ładowania pojazdów w Polsce jest nadal niska - zainwestuj więc w prywatną stację ładowania samochodów elektrycznych i pozwól sobie na zakup elektrycznego auta.

Prywatna stacja ładowania na wyciągnięcie ręki

Zwróć szczególną uwagę na ilość stacji w Twojej okolicy. Warszawa to miasto, które posiada największą ilość punktów ładowania, jednak przemieszczając się dalej, ich liczba drastycznie spada. Podczas gdy miasta wojewódzkie posiadają kilka punktów poboru, w mniejszych miejscowościach nie występują one wcale. Może się zatem okazać, że najbliższa stacja ładowania znajduje się nawet 20 km od Ciebie przy założeniu, że mieszkasz na przedmieściach. Odległość ta praktycznie uniemożliwia Ci zakup samochodu elektrycznego i ogranicza dostęp do ekologicznych technologii. Inwestując więc w prywatną stację ładowania samochodów, otwierasz sobie drzwi do życia w zgodzie z naszą planetą.

Renomowane firmy i gwarancja na pompy ciepła

Aby korzystanie z samochodu elektrycznego było jeszcze bardziej ekologiczne, zdecyduj się na instalację paneli fotowoltaicznych. Ich montaż warto uwzględnić już na etapie projektowania domu i wszelkich obecnych w nim instalacji. Pozwoli to uniknąć dodatkowych kosztów związanych ze zmianą instalacji i zapewni najkorzystniejsze rozwiązania. Zaprojektowane przez nas instalacje fotowoltaiczne gwarantują energię potrzebną do naładowania Twojego samochodu nawet w okresie jesienno-zimowym, kiedy występuje deficyt promieni słonecznych.

Do 85% niższe
rachunki za prąd

i nawet kilkaset złotych oszczędności każdego roku w Twoim domu!

5 lat gwarancji producenta

na wszystkie podzespoły,
z możliwością przedłużenia.

Pełna obsługa
inwestycji

wycena, dobór, transport oraz montaż, a do tego wsparcie w załatwieniu wszystkich dokumentów i formalności.

Otrzymasz trwały i niezawodny sprzęt – gotowy, aby służyć Ci przez wiele lat

Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych podzespołach od takich producentów, jak: XX. Z kolei za ich montaż odpowiadają instalatorzy z kilkunastoletnim doświadczeniem.

Dodatkową pewność ich wysokiej jakości daje Ci aż X-letnia gwarancja na całe urządzenie.

Zyskasz dostęp do energii w każdym miejscu i o każdej porze

Własny magazyn pozwoli Ci zabezpieczyć się na wypadek awarii oraz przerw w dostawach prądu. Wykorzystasz go również jako sprawdzone i jedyne źródło energii, jeśli Twoja nieruchomość nie ma dostępu do tradycyjnej sieci.

Zasilisz, co tylko zechcesz

Jego obsługa jest w pełni automatyczna, dzięki czemu praktycznie zapomnisz, że w ogóle go masz.

Jeśli korzystasz z fotowoltaiki - w ciągu dnia magazyn energii będzie gromadził jej nadwyżki, aby oddać je, w czasie, gdy instalacja PV przestanie produkować prąd (np. w nocy). Gdy jego zasoby całkowicie się wyczerpią - dopiero wówczas zacznie pobierać energię z sieci.

Oszczędzisz nie tylko pieniądze, ale także mnóstwo miejsca

Cała instalacja magazynu energii dla domu przyjmuje formę niewielkiej skrzynki o rozmiarach A x B x C. Dzięki temu zajmuje bardzo mało przestrzeni, a Ty możesz ją swobodnie umieścić praktycznie w dowolnej część Twojego domu.

Jak to działa?

Wybór, montaż i uruchomienie instalacji – krok po kroku.

Kontakt

Skontaktuj się z nami i powiedz Nam więcej o planowanym przedsięwzięciu. Zapytamy Cię m.in. o docelową lokalizację magazynu, potrzeby związane z zapotrzebowaniem na energię, a także możliwości finansowe.

Projekt

Na podstawie wszystkich zebranych danych przedstawimy Ci dokładną i darmową wycenę, a po jej akceptacji - opracujemy kompletny projekt Twojego magazynu energii.

Realizacja

W ostatnim kroku odpowiemy za dopięcie wszystkiego “na ostatni guzik”. Od doboru i zakupu niezbędnych komponentów, poprzez ich transport i montaż, na uruchomieniu gotowego magazynu energii i przeszkoleniu z jego użtykowania kończąc.

Bądź Smart!

Wykorzystaj pełen potencjał drzemiący w technologii odnawialnych źródeł energii

Połącz magazyn energii z instalacją PV, pompą ciepła i stacją ładowania Ciesz się wygodą, bezpieczeństwem, ekologią, a dodatkowo - znacząco ograniczaj swoje wydatki na prąd.
Dowiedz się więcej→

Masz pytania?
Spotkajmy się!

Odwiedź nas lub zostaw dogodny kontakt, aby umówić się na bezpłatną wycenę instalacji już dziś!

    Szczegóły na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności dostępnej na stronie internetowej.

    * to pole jest wymagane

    czynne pon. - pt. 8:00 - 17:00

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania w Twojej przeglądarce.