Aktalnie przeglądasz:Strona głównaPompy ciepła

Pompy ciepła

Pompy ciepła to urządzenia grzewcze wykorzystujące ciepło znajdujące się w naturalnym środowisku. Korzystając z nich, możesz zapomnieć o spalinach powstających na skutek spalania paliw stałych używanych do ogrzewania domów. Wybierając ogrzewanie swojego mieszkania bazujące na naturalnej energii, nie jesteś już uzależniony od wciąż rosnących cen paliw.

Przedstawiamy korzyści i zapewniamy indywidualny projekt instalacji OZE
Uzgadniamy warunki techniczne
Dobieramy najlepsze dofinansowanie i podpisujemy umowę
Zajmujemy się dopełnieniem wszelkich formalności za klienta

Pompy ciepła powietrze - woda - alternatywny sposób ogrzewania Twojego domu

Oferowane przez nas pompy ciepła powietrze-woda to idealne rozwiązanie zarówno do nowo wznoszonych budynków, jak i tych w których modernizowana jest wyłącznie instalacja grzewcza. Idealnie sprawdzą się w przypadku instalacji podłogowych z uwagi na dużą powierzchnię przekazywania ciepła. Instalacje te nie wymagają bowiem wysokiej temperatury wody koniecznej do uzyskania komfortu cieplnego w mieszkaniu.

W przypadku prawidłowo dobranych grzejników i poprawnie zaprojektowanej instalacji, pompy ciepła mogą być wykorzystywane również w przypadku ogrzewania mieszkania za pomocą grzejników. Pozwala to na dobór rodzaju naszej instalacji grzewczej w zależności od naszych potrzeb.

Pompy ciepła, mimo korzystania z ciepła znajdującego się w otoczeniu, sprawdzają się doskonale w niskich temperaturach w okresie zimowym. Sprawia to, że znajdują swoje zastosowanie również w naszym klimacie.

Pompa powietrze-woda to świetna alternatywa dla tradycyjnych źródeł ogrzewania. Ponadto zainstalowana w zestawie z fotowoltaiką staje się urządzeniem w pełni przyjaznym naszej planecie.

Doskonała alternatywa dla kotłów gazowych, węglowych czy peletowych

Niskie koszty ogrzewania, grzania wody

Jeden rachunek za energię elektryczną

Ograniczenie emisji CO2

Dom nie wymaga budowy komina oraz pomieszczenia na składowanie opału.

phoneIconphoneIcon