Czym są i jak działają pompy ciepła

Panele fotowoltaiczne to szybka i prosta droga na obniżenie rachunków w Twoim domu. Fotowoltaika to technologia umożliwiają przetwarzanie energii słonecznej na energię elektryczną. Jest to rozwiązanie pozwalające na ciągły dostęp do elektryczności bez zużywania paliw kopalnych, a co za tym idzie - na zmniejszenie śladu węglowego wytwarzanego przez każdego z nas.

Pompa ciepła - alternatywa dla ogrzewania Twojego domu

Oferowane przez nas pompy ciepła powietrze-woda to idealne rozwiązanie zarówno do nowo wznoszonych budynków, jak i tych, w których modernizowana jest wyłącznie instalacja grzewcza. Idealnie sprawdzą się w przypadku instalacji podłogowych z uwagi na dużą powierzchnię przekazywania ciepła. Instalacje te nie wymagają bowiem wysokiej temperatury wody koniecznej do uzyskania komfortu cieplnego w mieszkaniu. W przypadku prawidłowo dobranych grzejników i poprawnie zaprojektowanej instalacji, pompy ciepła mogą być wykorzystywane również w przypadku ogrzewania mieszkania za pomocą grzejników. Pozwala to na dobór rodzaju naszej instalacji grzewczej w zależności od naszych potrzeb.

Pompa ciepła - alternatywa dla ogrzewania Twojego domu

Pompy ciepła, mimo korzystania z ciepła znajdującego się w otoczeniu, sprawdzają się doskonale w niskich temperaturach w okresie zimowym. Sprawia to, że znajdują swoje zastosowanie również w naszym klimacie. Pompa powietrze-woda to świetna alternatywa dla tradycyjnych źródeł ogrzewania. Ponadto zainstalowana w zestawie z fotowoltaiką staje się urządzeniem w pełni przyjaznym naszej planecie.

Czym są i jak działają pompy ciepła

Pompy ciepła to urządzenia grzewcze wykorzystujące ciepło znajdujące się w naturalnym środowisku. Korzystając z nich, możesz zapomnieć o spalinach powstających na skutek spalania paliw stałych używanych do ogrzewania domów. Wybierając ogrzewanie swojego mieszkania bazujące na naturalnej energii, nie jesteś już uzależniony od wciąż rosnących cen paliw.

Pompa ciepła - alternatywa dla ogrzewania Twojego domu

Oferowane przez nas pompy ciepła powietrze-woda to idealne rozwiązanie zarówno do nowo wznoszonych budynków, jak i tych w których modernizowana jest wyłącznie instalacja grzewcza. Idealnie sprawdzą się w przypadku instalacji podłogowych z uwagi na dużą powierzchnię przekazywania ciepła. Instalacje te nie wymagają bowiem wysokiej temperatury wody koniecznej do uzyskania komfortu cieplnego w mieszkaniu. W przypadku prawidłowo dobranych grzejników i poprawnie zaprojektowanej instalacji, pompy ciepła mogą być wykorzystywane również w przypadku ogrzewania mieszkania za pomocą grzejników. Pozwala to na dobór rodzaju naszej instalacji grzewczej w zależności od naszych potrzeb.

Pompy ciepła, mimo korzystania z ciepła znajdującego się w otoczeniu, sprawdzają się doskonale w niskich temperaturach w okresie zimowym. Sprawia to, że znajdują swoje zastosowanie również w naszym klimacie. Pompa powietrze-woda to świetna alternatywa dla tradycyjnych źródeł ogrzewania. Ponadto zainstalowana w zestawie z fotowoltaiką staje się urządzeniem w pełni przyjaznym naszej planecie.

Do 85% niższe
rachunki za prąd

i nawet kilkaset złotych oszczędności każdego roku w Twoim domu!

Do 5 lat gwarancji producenta

z możliwością jej przedłużenia.

Pełna obsługa
inwestycji

wycena, dobór, transport oraz montaż, a do tego wsparcie w załatwieniu wszystkich dokumentów i formalności.

Ograniczysz wydatki na ogrzewanie domu i ciepłej wody użytkowej.

Pompy ciepła współpracują z większością instalacji, w tym z kaloryferami, jak i ogrzewaniem podłogowym.

Ich montaż nie będzie wymagał od Ciebie ponoszenia kosztów na dodatkowe przeróbki. Natomiast samo działanie zapewni realne oszczędności na ogrzewaniu. I to nawet do 1000 zł każdego miesiąca.

Odzyskasz nawet kilkanaście metrów kwadratowych cennej przestrzeni.

Montaż pompy ciepła nie wymaga budowy komina i organizowania osobnego pomieszczenia na kotłownię, a tym bardziej składowanie opału.

Cała instalacja zajmuje powierzchnię zbliżoną do niewielkiej szafki. A to oznacza, że otrzymasz dodatkowe metry, które zaaranżujesz tak, jak tylko zechcesz.

Będą pracowały dla Ciebie przez wiele długich lat

Wykorzystujemy wyłącznie komponenty sprawdzonych producentów, takich jak Panasonic czy LG.

To sprawia, że pompy ciepła są praktycznie bezobsługowe. Wystarczy, że podłączysz je do źródła zasilania, ustawisz preferowane parametry, a o resztę zadba nowoczesny system sterowania.

Instalacja na bieżąco będzie analizowała warunki w domu, jak i na zewnątrz, aby dostosowywać temperaturę do Twoich oczekiwań.

Zadbasz o otaczające Cię środowisko naturalne

Użytkowanie pomp ciepła jest bardzo ekologiczne i stanowi doskonałą alternatywę dla kotłów gazowych, a nawet pieców na węgiel czy pellet.

Dzięki temu poprawisz zarówno swój komfort, jak i jakość oraz czystość powietrza w Twoim sąsiedztwie.

Zapomnisz o kurzu, dymie i problemach z ciągłym sprzątaniem

Rezygnacja z ogrzewania za pomocą tradycyjnych paliw oznacza jeszcze jedną, bardzo konkretną korzyść.

Mianowicie sprawi, że oszczędzisz również mnóstwo czasu, który do tej pory trzeba było przeznaczyć na obsługę, jak i mozolne czyszczenie pieca.

Jak to działa?

Wybór, montaż i uruchomienie instalacji – krok po kroku.

Kontakt

Skontaktuj się z nami i powiedz Nam więcej o planowanym przedsięwzięciu. Przekaż informacje na temat Twojego budynku, zapotrzebowaniu na energię, a także budżetu, jakim dysponujesz.

Projekt

Na podstawie wszystkich zebranych danych przedstawimy Ci dokładną i darmową wycenę, a po jej akceptacji - wykonamy projekt dopasowanej dla Ciebie instalacji pompy ciepła.

Realizacja

W ostatnim kroku odpowiemy za dopięcie wszystkiego “na ostatni guzik”. Od doboru i zakupu niezbędnych komponentów, poprzez ich transport i montaż, na załatwieniu formalności i uruchomieniu gotowej pompy ciepła kończąc.

Twój Smart duet!

Połącz instalację fotowoltaiczną z pompą ciepła i zyskaj dodatkowy rabat na całość!

Wykorzystaj darmowy prąd nie tylko do zasilania urządzeń, ale również ogrzewania Twojego domu oraz wody użytkowej.
Dowiedz się więcej→

Kalkulator inwestycyjny

Skorzystaj z wygodnego kalkulatora, aby poznać szacunkowy koszt przyszłej instalacji!

POMPA CIEPŁA DOSTOSOWANA DO TWOICH POTRZEB

System ogrzewania
System ocieplenia budynku
Roczne zużycie energii

TWOJA POMPA CIEPŁA

LG HU091MR/HN091MR

W ramach oferty: dokumentacja do wniosku o dofinansowanie, kotłownia „pod klucz" - bojler, bufor, zawór 3 drogowy, rurki gazowe, połączenie z instalacją CO i CWU i inne

KOSZT INWESTYCJI 49 000 zł brutto

Masz pytania?
Spotkajmy się!

Odwiedź nas lub zostaw dogodny kontakt, aby umówić się na bezpłatną wycenę instalacji już dziś!

    Szczegóły na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności dostępnej na stronie internetowej.

    * to pole jest wymagane

    czynne pon. - pt. 8:00 - 17:00

    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania w Twojej przeglądarce.