Aktalnie przeglądasz:Strona głównaStacje ładowania

Stacje ładowania

Samochody elektryczne to już nie tylko technologia przyszłości. Coraz więcej firm decyduje się w niedługim czasie na produkcję samochodów hybrydowych lub tylko i wyłącznie tych z silnikiem elektrycznym. Niestety ilość stacji ładowania pojazdów w Polsce jest nadal niska - zainwestuj więc w prywatną stację ładowania samochodów elektrycznych i pozwól sobie na zakup elektrycznego auta.

Przedstawiamy korzyści i zapewniamy indywidualny projekt instalacji OZE
Uzgadniamy warunki techniczne
Dobieramy najlepsze dofinansowanie i podpisujemy umowę
Zajmujemy się dopełnieniem wszelkich formalności za klienta

Oszczędzaj czas i pieniądze - zainwestuj w prywatną stację ładowania samochodów elektrycznych

Pomoc w doborze odpowiedniej ładowarki

Wykonanie infrastruktury koniecznej do podłączenia ładowarki do instalacji elektrycznej

Pomoc w skompletowaniu dokumentacji i pozyskaniu finansowania

Pierwsze uruchomienie oraz przeszkolenie z obsługi

Gwarancję i wsparcie serwisowe

Montaż przez doświadczonych instalatorów

Panel klienta wszystkie dokumenty w jednym miejscu

Ładowanie samochodu darmową energią wyprodukowaną z własnej instalacji fotowoltaicznej

Dopłaty ze środków Narodowego funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Prywatna stacja ładowania samochodów na wyciągnięcie ręki

Ponadto zwróć szczególną uwagę na ilość stacji w Twojej okolicy. Warszawa to miasto, które posiada największą ilość punktów ładowania samochodów elektrycznych, jednak przemieszczając się dalej, ich liczba drastycznie spada. Podczas gdy miasta wojewódzkie posiadają kilka punktów poboru, w mniejszych miejscowościach nie występują one wcale. Może się zatem okazać, że najbliższa stacja ładowania pojazdów elektrycznych znajduje się nawet 20 km od Ciebie przy założeniu, że mieszkasz na przedmieściach. Odległość ta praktycznie uniemożliwia Ci zakup samochodu elektrycznego i ogranicza dostęp do ekologicznych technologii. Inwestując więc w prywatną stację ładowania samochodów, otwierasz sobie drzwi do życia w zgodzie z naszą planetą.

Renomowane firmy i gwarancja udzielana na pompy ciepła

Aby korzystanie z samochodu elektrycznego było jeszcze bardziej ekologiczne, zdecyduj się na instalację paneli fotowoltaicznych. Ich montaż warto uwzględnić już na etapie projektowania domu i wszelkich obecnych w nim instalacji. Pozwoli to uniknąć dodatkowych kosztów związanych ze zmianą instalacji i zapewni najkorzystniejsze rozwiązania.

Zaprojektowane przez nas instalacje fotowoltaiczne gwarantują energię potrzebną do naładowania Twojego samochodu nawet w okresie jesienno-zimowym, kiedy występuje deficyt promieni słonecznych.

phoneIconphoneIcon