Aktalnie przeglądasz:Strona głównaPanele fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne

Panele fotowoltaiczne to szybka i prosta droga na obniżenie rachunków w Twoim domu. Fotowoltaika to technologia umożliwiają przetwarzanie energii słonecznej na energię elektryczną. Jest to rozwiązanie pozwalające na ciągły dostęp do elektryczności bez zużywania paliw kopalnych, a co za tym idzie - na zmniejszenie śladu węglowego wytwarzanego przez każdego z nas.

Przedstawiamy korzyści i zapewniamy indywidualny projekt instalacji OZE
Uzgadniamy warunki techniczne
Dobieramy najlepsze dofinansowanie i podpisujemy umowę
Zajmujemy się dopełnieniem wszelkich formalności za klienta

Dlaczego warto założyć panele fotowoltaiczne?

Decydując się na montaż paneli fotowoltaicznych, gwarantujesz sobie niezależność od ciągłych podwyżek cen prądu, a także stwarzasz dom przyjazny środowisku. Oferujemy montaż paneli monokrystalistycznych, które są zdecydowanie efektywniejsze w porównaniu z ich poprzednikami - panelami polikrystalicznymi. Energia słoneczna jest darmowa i ogólnodostępna. Instalując więc panele fotowoltaiczne zyskujesz do niej nieograniczony dostęp. Masz też gwarancję niezależności energetycznej w przyszłości - posiadając swoją instalację, nie jesteś zależny od zewnętrznych sieci energetycznych. Ponadto zapewniamy Ci 30 lat gwarancji na wydajność oferowanych przez nas paneli!

Jaką moc paneli wybrać?

Nasi doradcy zaprojektują instalację idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Niezależnie czy planujesz instalację fotowoltaiki na istniejącym czy dopiero projektowanym budynku - nasze doświadczenie pozwoli na dobór instalacji spełniającej Twoje wymogi. Uwzględniamy każdy punkt poboru energii, co zapewni Ci szybki zwrot inwestycji w OZE.

Najwyższej jakości krzem

Monitoring, instalacji 24/7

Najnowsze technologie

Dbamy o ciągły rozwój firmy

Montaż instalacji na dachu i gruncie

Montaż przez doświadczonych instalatorów

Konkurencyjne ceny

Pomoc w skompletowaniu dokumentacji i pozyskaniu finansowania

Zamawiając fotowoltaikę wraz z pompą ciepła otrzymasz dodatkowy rabat

Panel klienta wszystkie dokumenty w jednym miejscu

Gdzie umieścić panele fotowoltaiczne? Montaż paneli na dachu czy na gruncie?

W zależności od tego jak dużej instalacji potrzebujesz, masz możliwość wyboru paneli fotowoltaicznych na dachu swojego domu, budynku gospodarczego lub konstrukcji na gruncie. Decydującym czynnikiem jest w tym przypadku zacienienie terenu, kąt nachylenia dachu i strona, w którą skierowana jest dana połać. Nasi doradcy podczas wyceny uwzględniają każdy aspekt, aby instalacja była jak najbardziej wydajna i w pełni zaspokajała potrzeby domowników.

Fotowoltaika w komplecie z pompą ciepła

Decydując się na instalację fotowoltaiki, warto rozważyć również montaż pompy ciepła, która ogrzeje Twój dom, wykorzystując odnawialne źródła energii. Instalując ją w komplecie z fotowoltaiką, zyskujesz niemal darmowe źródło ciepła - inwestujesz wyłącznie raz w montaż urządzeń, a następnie co roku korzystasz ze swojej inwestycji, nie zwracając uwagi na wzrost cen za prąd, gaz czy inne paliwa konieczne do ogrzania domu.

Doskonała alternatywa dla kotłów gazowych, węglowych czy peletowych

Niskie koszty ogrzewania, grzania wody

Jeden rachunek za energię elektryczną

Ograniczenie emisji CO2

Dom nie wymaga budowy komina oraz pomieszczenia na składowanie opału.

phoneIconphoneIcon