Aktalnie przeglądasz:Strona głównaFirma

Firma

Nieprzerwanie od ponad 10 lat

Już od 2011 zajmujemy się rozwojem sektora odnawialnych źródeł energii w Polsce oraz wspólnie z Wami dbamy o środowisko. Zajmujemy się kompleksowym montażem instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła oraz stacji ładowania samochodów elektrycznych. Oferujemy bezpłatną wycenę i audyt techniczny, a także pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego dofinansowania. Zajmujemy się również przyłączeniem instalacji do sieci - Twoim zadaniem jest wyłącznie cieszyć się i korzystać z zielonej energii!

Ponadto 10 lat działalności firmy daje gwarancję, że nie znikniemy zaraz z rynku - w każdej chwili możemy się umówić na serwis instalacji przez nas zamontowanej. Działamy w promieniu 100 km od Kalisza, montując instalacje dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych, a także gospodarstw rolnych!

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie - zaufało nam już tysiące osób. Nasze instalacje pozwolą Ci na realne oszczędności i korzystanie z odnawialnych źródeł energii w codziennym życiu. Decydując się na współpracę z nami, masz pewność i gwarancję, że zaprojektowana dla Ciebie instalacja będzie służyć Ci wiele lat.

Najwyższej jakości krzem

Monitoring, instalacji 24/7

Najnowsze technologie

Dbamy o ciągły rozwój firmy

Montaż instalacji na dachu i gruncie

Montaż przez doświadczonych instalatorów

Konkurencyjne ceny

Pomoc w skompletowaniu dokumentacji i pozyskaniu finansowania

Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Zamawiając fotowoltaikę wraz z pompą ciepła otrzymasz dodatkowy rabat

Panel klienta wszystkie dokumenty w jednym miejscu

phoneIconphoneIcon