Aktalnie przeglądasz:Strona głównaDofinansowanie

Dofinansowanie

Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania dopasowanego indywidualnie do potrzeb Klienta! Wiele ulg i dofinansowań uzależnionych jest od województwa, w którym mieszkasz, oraz mocy instalacji, której potrzebujesz. Zapytaj więc naszego przedstawiciela o najkorzystniejszą ulgę dla Ciebie z uwzględnieniem Twojej lokalizacji! Oferujemy również pomoc w uzyskaniu dofinansowania w ogólnopolskich programach finansujących instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła zarówno w budynkach jednorodzinnych, jak i gospodarstwach rolnych!

Zyskaj 5 tysięcy na instalację fotowoltaiczną z programem Czyste Powietrze!

A także dofinansowanie na wymianę źródła ciepła w swoim domu! Dzięki jednemu programowi zyskujesz aż dwie instalacje korzystające z odnawialnych źródeł energii - fotowoltaikę i pompę ciepła!

Najwyższej jakości krzem

Monitoring, instalacji 24/7

Najnowsze technologie

Dbamy o ciągły rozwój firmy

Montaż instalacji na dachu i gruncie

Montaż przez doświadczonych instalatorów

Konkurencyjne ceny

Pomoc w skompletowaniu dokumentacji i pozyskaniu finansowania

Profesjonalna i kompleksowa obsługa

Zamawiając fotowoltaikę wraz z pompą ciepła otrzymasz dodatkowy rabat

Panel klienta wszystkie dokumenty w jednym miejscu

Zyskaj nawet 25 tysięcy bezzwrotnej dotacji!

Jesteś rolnikiem? Skorzystaj z dofinansowania Agroenergia. Z dotacji możesz uzyskać nie tylko instalację fotowoltaiczną, ale również pompę ciepła. Z uwagi na większe zapotrzebowanie na energię w gospodarstwie w porównaniu do domów jednorodzinnych, finansowana jest instalacja paneli nawet do 50 kW!

Jesteś zainteresowany instalacjami OZE w swoim domu lub gospodarstwie oraz uzyskaniem satysfakcjonującego dofinansowania? Zapytaj o szczegóły naszych przedstawicieli! Z pewnością pomogą Ci dobrać dofinansowanie najkorzystniejsze dla Ciebie i Twojej rodziny!

phoneIconphoneIcon